Bu tuğlalar, yapı malzemesinde yer alan çimento ile içeriğinde bulunan boya pigmentleri gibi özellikleri sayesinde mekanınıza uygun seçimler yapabileceğiniz çeşitliliği sunar.

Gelenekselliği ve modernliği aynı yapıda keşfedebileceğiniz, kalitenin ve estetiğin mimarisini sunabileceğiniz kültür tuğlası çeşitlerimize göz atalım.

Kültür Tuğlası Çeşitleri

Kültür tuğlası çeşitleri ülkemizde oldukça fazla olup, kaliteli malzeme ve işçilikle birleştirerek Kayalar Decor olarak sizlere sunmaktayız. Kültür tuğlası kaplama çeşitleri ile sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti ve garanti kapsamında yer alan tuğlalarımızla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz. Bununla birlikte kültür tuğlası fiyatları da kalite standartlarına en uygun şekilde sizlere verilir.

Ürün çeşitlerimiz; Zeugma, Palmira, Zenon, Avşar, Side, Antrasit, Hattuşaş, Nefes, Sumela, Knidos, Tacmahal, Eyfel, Keops, Amon, Petra, Myra, ISIS, Terra, Anı, Arma, HITIT, Bergama, Truva, Afrodiz, Letter Brick, River ve Hitit’tir.

Kültür Tuğlası Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kültür tuğlası kullanım alanı olarak geçmiş tarihte yapı malzemesi olarak kullanılmaktaydı. Günümüzde buna ek olarak dekoratif amaçlı olarak da tercih edilmektedir. Özellikle iç mekan tasarımlarında, dekorasyonlarında dikkat çeken bir taş türü olup mekana samimi ve sıcak bir dokunuş yapıyor.  

İç mekanlarda duvar kaplama olarak kullanabileceğiniz gibi binalarınızın dış cephelerinde de tercih edebilirsiniz. Alışveriş merkezleri dış cepheleri, binaların dış cephesi veya han duvarları gibi mekanlarda kullanabilirsiniz.

İç dekorasyonda ev, ofis, iş yeri gibi mekanlarınızı doğal yollarla göz alıcı hale getirmenin arzusunu taşıyorsanız, kültür tuğlası ile istediğiniz renklerle bu doğallığı yakalayabilirsiniz.

Modern evlerde iç mekanların geleneksel mimariyle bütünleştirilmesi noktasında duvarın bir kısmına kültür tuğlası uygulaması yapılması otantik bir görünüm kazandırdığı için sık tercih edilmektedir.  

 

KÜLTÜR TUĞLASI MODELLERİ